Autor Artur Szumski

 • Odpowiedź jest oczywiście bardzo prosta, zawsze lepiej powiesić w swoim domu oryginały obrazów znanych malarzy czy grafików. Jednak nie zawsze nas na to stać. Nie trzeba jednak od razu rezygnować ze swoich upodobań, wystarczy zastanowić się nad tym, jakie reprodukcje wybrać.

  Opublikowany , Autor

 • Trudno wybrać między żaluzjami czy roletami. Dzisiaj propozycje w tym zakresie rzeczywiście są tak różnorodne i atrakcyjne, że niemal wszystko nam się podoba. Często decyduje przede wszystkim cena, ale zanim wybierzemy to, co najtańsze, warto zastanowić się nad innymi propozycjami.

  Opublikowany , Autor

 • Nie ma żadnych przeszkód w tym, by stworzyć sobie magiczny ogród na balkonie czy tarasie. Bez względu na to, ile mamy miejsca, zawsze warto zdecydować się na takie rozwiązania, jakie sprawią, że wiele na tym zyskamy.

  Opublikowany , Autor

 • Nieodłącznym elementem przy budowie domu jest stworzenie ogrodzenia. Wiadomo, że dzisiaj osiedla jednorodzinne to jednak dość bliskie sąsiedztwo. Warto zawsze ogrodzić swój teren, także dlatego, żeby nie kusić złodziei, którzy tylko czekają na okazję.

  Opublikowany , Autor

 • Wśród wielu pomysłów na aranżację kuchni, warto zwrócić uwagę na ciekawe motywy, dzięki którym uda się stworzyć jedną, spójną całość. Dekoracje kwiatowe i roślinne są już każdemu znane, ale jednocześnie dość banalne. Kuchnia może być bardziej subtelna, a jednocześnie nawiązywać do tego, czym najbardziej nam się z nią kojarzy. Może to być gorąca czekolada.

  Opublikowany , Autor

← Starsze Nowsze →