Kuchnia w czekoladowym stylu

Opublikowany
Komentarze Żadne

Wśród wielu pomysłów na aranżację kuchni, warto zwrócić uwagę na ciekawe motywy, dzięki którym uda się stworzyć jedną, spójną całość. Dekoracje kwiatowe i roślinne są już każdemu znane, ale jednocześnie dość banalne. Kuchnia może być bardziej subtelna, a jednocześnie nawiązywać do tego, czym najbardziej nam się z nią kojarzy. Może to być gorąca czekolada.

Kuchnia jak gorąca mleczna czekolada to świetny pomysł dla miłośników przytulnych, ale i nowoczesnych wnętrz. Takie meble na wymiar spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Czekoladowy motyw nie będzie tutaj jednak dostępny dosłownie, a jedynie poprzez delikatne sugestie.

Warto zdecydować się na nowoczesne fronty z połyskiem w kolorze czekoladowym, jednolite i eleganckie. To właśnie nawiązanie do gorącej czekolady, które sprawia, że wnętrze staje się ciepłe i przytulne. Fronty nie powinny mieć uchwytów, można zastosować nowoczesne rozwiązania i system na tzw. cichy domek, co zagwarantuje elegancję i nowoczesność.

Wyspę kuchenną od strony zewnętrznej można uzupełnić delikatnym motywem kamiennym, jasnym, w kolorze szarym czy waniliowym. Podobny motyw może znaleźć się na dolnych szafkach, chociażby w postaci delikatnych pasów. Tak samo powinien wyglądać blat mebli kuchennych. Jasny kamień można zastąpić także jasnym drewnem. Taka czekoladowa kuchnia dobrze komponuje się z białą podłogą i szarą ścianą. Czekoladowa kompozycja to świetne rozwiązanie dla miłośników ciepła w kuchni i jednocześnie nowoczesności. Takie meble ma wymiar spełnią wszelkie oczekiwania i jednocześnie sprawią, że cała rodzina będzie się doskonale czuć w takiej właśnie kuchni.

Sprawdź również ofertę mebli kuchennych i szaf na wymiar.

Autor
Kategorie ,

Komentarze

Komentowanie zakończone dla tego artykułu.

← Starsze Nowsze →